امروز: شنبه , ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۶
سلام! کاربر مهمان وارد شوید یا ثبت نام کنید!

سفارش ترجمه

موسسه کلاک تایپیست (clocktypist) با هدف جلب رضایت کاربران محترم، در زمینه سفارش ترجمه انواع متون، اقدام به دسته‌بندی مترجمین نموده است. به طوریکه سفارش ترجمه شما در هر زمینه‌ای که باشد به مترجم متخصص در زمینه مربوط سپرده می‌شود. همکاران ما در بخش ترجمه، سفارشات شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن آماده و به شما تحویل خواهند داد.

ترجمه کتاب و یا ترجمه سایر متون شما در هر زمینه‌ای که باشد به سرعت و با دقت توسط مترجمین ما انجام خواهد شد. ترجمه متون تخصصی، ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری (فیلم و زیرنویس)، ترجمه مقالات، ترجمه متون عربی و … از دیگر خدمات ترجمه موسسه ما می‌باشد.

اگر شما نیز به دنبال مرکز ارائه خدماتی همچون ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه فوری مقاله، ترجمه وب‌سایت، ترجمه متون عربی و … هستید، موسسه کلاک تایپیست (clocktypist) با بهره‌گیری از بهترین و مجرب‌ترین مترجمین، سفارشات شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

برای ثبت سفارش ترجمه خود در سایت ثبت‌نام نموده و بلافاصله سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمتر از 10 دقیقه سفارش ترجمه شما را بررسی و پیش‌فاکتور برایتان صادر خواهند کرد. بلافاصله پس از پرداخت پیش‌فاکتور سفارش شما به متخصص مربوط سپرده می‌شود.

خدمات ترجمه موسسه ما عبارتند از: