امروز: شنبه , ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۶
سلام! کاربر مهمان وارد شوید یا ثبت نام کنید!

سفارش تایپ

امروزه بسیاری از افراد به دنبال مراکزی برای انجام سفارش تایپ متون خود هستند. سفارش تایپ انواع متون توسط بهترین تایپیست‌ها و متخصصین در موسسه ما انجام می‌شود. موسسه کلاک تایپیست (clocktypist) خدمات متنوعی را در زمینه تایپ آنلاین فارسی، تایپ انگلیسی و … به اقشار، ادارات و دانشگاه‌ها ارائه می‌دهد. مولفان و نویسندگان محترم می‌توانند تایپ و صفحه‌آرایی متون خود را به ما واگذار نمایند. همکاران ما در بخش تایپ، سفارشات شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن آماده و به شما تحویل خواهند داد.

تایپ کتاب و یا سایر متون شما در هر زمینه‌ای که باشد به سرعت و با دقت توسط تایپیست‌های ما انجام خواهد شد. فرمول‌نویسی، رسم جدول و نمودار، تایپ پایان‌نامه ارشد، تایپ فایل صوتی، ویراستاری و صفحه‌آرایی انواع متون و … از دیگر خدمات تایپ موسسه ما می‌باشد.

اگر شما هم به دنبال مرکز ارائه خدماتی همچون تایپ کتاب، تایپ سریع متون مختلف، تایپ پایان‌نامه با زی‌پرشین (لتکس)، تایپ ارزان، ویراستاری انواع متون و … هستید، موسسه کِلاک تایپیست (clocktypist) با بهره‌گیری از بهترین و مجرب‌ترین تایپیست‌ها، سفارشات شما کاربر گرامی را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

برای ثبت سفارش تایپ خود در سایت ثبت‌نام نموده و بلافاصله سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمتر از 10 دقیقه سفارش تایپ شما را بررسی و پیش‌فاکتور برایتان صادر خواهند کرد. بلافاصله پس از پرداخت پیش‌فاکتور سفارش شما به متخصص مربوط سپرده می‌شود.

خدمات تایپ موسسه ما عبارتند از: